Plaza Espana Luxury Apt

  • 72 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Plaza Espana Luxury Apt Madryt o powierzchni 72 m² jest usytuowany w dzielnicy Moosach, w około 600 m od stacji metra Santo Domingo. Obiekt położony jest 2 km od dworca kolejowego Atocha i tylko 1 km od przystanku autobusowego Gran Via-Callao.

Apartament z widokiem na miasto dysponuje w pełni wyposażoną kuchnią z klimatyzacją. Obiekt noclegowy oferuje kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Ponadto w łazience znajduje się ręczniki.

Plaza Espana Luxury Apt jest wyposażony w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków takie jak ekspres do kawy/herbaty, lodówka i przybory kuchenne.

Teatr Pavon znajduje się w bliskiej odległości od tego apartamentu, a Plac Plaza Mayor znajduje się w odległości 11 min spacerem. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w około 600 m Pałac Królewski w Madrycie. Teatr Królewski leży w odległości 6-minutowego spaceru. 1-pokojowy Plaza Espana Luxury Apt mieści się 850 m od stacji kolejki linowej Teleferico de Madrid.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Plaza Espana Luxury Apt Madryt
Real Encanto Para 8, Al Pie De Plaza Espana
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Real Encanto Para 8, Al Pie De Plaza Espana

7.7
Dobry 16 opinii
44 m od nieruchomości
USD 1011 USD 910
za noc
Piso Nuevo Centro Wifi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Piso Nuevo Centro Wifi

287 m od nieruchomości
USD 296 USD 266
za noc
Beautiful Apartment In A Prestigious Neighborhood Of Madrid
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful Apartment In A Prestigious Neighborhood Of Madrid

293 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas
    25 km

    Stacje kolejowe

    Principe Pio Train Station
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCNT00002810600057343100000000000000000000000000009
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Plaza Espana Luxury Apt akceptuje zwierzęta?
      Niestety Plaza Espana Luxury Apt nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Plaza Espana Luxury Apt jest kuchnia?
      W Plaza Espana Luxury Apt goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas
    25 km

    Stacje kolejowe

    Principe Pio Train Station
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Plaza Espana Luxury Apt Madryt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij